Anneler Günü Ne Zaman ?

Kökleri 1908 yılına dayanan mazisiyle, Anneler Günü Mayıs ayında 2. pazar günü kutlanmakta ve 2020 yılı için 10 Mayıs’a denk gelmektedir. Ortaya çıkış hikayesi, son derece etkileyicidir. Kutsal bir varlık olan annelerin, canla başla zorlukları göze alarak yetiştirmeye çalıştıkları evlatları tarafından, teşekkür ve sevginin yansıtılması mahiyetinde kutlanılmaya başlanan özel bir gündür. Dünya çapında bir bilinirliğe sahip olan günde, tarihler coğrafyalara göre farklılık gösterebilmektedir. Türkiye’de resmi olarak kutlanılan günlerden birisidir ancak herhangi bir resmî tatil söz konusu değildir. İlk olarak 5 Mayıs 1955 yılında Türk Kadınlar Birliği tarafından alınan kararla kutlanılmaya başlanmıştır.

Türkiye dahil olmak üzere 85 farklı ülkede aynı tarihte kutlamalar yapılmaktadır. Annelik son derece zor bir durumdur. Çocuk büyütebilmek ve yetiştirebilmek adına koca ömürler harcanabilmektedir. Bugün vasıtasıyla koca yılların değerinin bilindiği gösterilmeye çalışılmaktadır. Kendilerini mutlu edebilmek evlatlarının en büyük gayesidir. Yıl boyunca evlatları üzerinde titreyen fedakâr kadınlar, iyi ve kötü günde sürekli evlatlarına sahip çıkmaktadırlar. Bu kutsal vazifeyi yerine getirmeleri, onursal bir günle taçlandırılma fırsatı bulmuştur.

Anneler Günü Çiçekleri

Annelerin, evlatları üzerindeki hakların ödenmesi kolay olmasa da günün anlam ve önemine istinaden hediyeler sunularak, bir nevi minnettarlık gösterme fırsatı bulunmaktadır. Herkes annesini mutlu kılabilmek için en güzel hediyeye sahip olmak istemektedir. Lakin anneler pahalı hediyelerden çok mütevazi ve hatırlandıklarını anlayacakları türden hediyelerle de mutlu olabilmekteler. Bu özel günlerde çözüm ortağınız olmak adına anneler günü çiçekleri  ve aranjmanlarına  sahibiz. Güzel sunumlarla hazırlanacak çiçeklerinize, onlara iletmek istediğiniz notları çağrıştıracak çalışmalar yapılmaktadır. Hediyenizin onların kusursuzluğunu yansıtması adına kusursuz bir vaziyette olmasını sıklıkla kontrol etmekteyiz. En taze ve görkemli çiçekleri, teslimat adreslerine en kısa sürede yetiştireceğiz. Bu sayede günün anlamını daha derinden hissetmelerini ve memnuniyetlerini arttırabilme olanağına sahip olacağız.

Anneler Günü Hediyeleri

Vereceğiniz siparişlerde aranjmanların yanında çeşitli hediyeler arasından da seçim yapma imkânınız bulunmaktadır. Alanlarının uzman çalışanları, büyük bir özen göstererek siparişlerinizin hazırlanmalarını sağlayacaktırlar. Kırmızı, pembe, beyaz ve sarı renklerden oluşan orkide, gül aranjmanları sıklıkla tercih edilmektedir. Nitekim daha klasik seçimlerden hoşlanılanlar için aranjman gereği duyulmamaktadır. Ekstra olarak sunulan ürünlerle kombin yapmak mümkündür. Üzerinde her açıdan kusursuz oluncaya kadar çok işlem yapılmaktadır. Çünkü sunum anında karşılaşılabilecek en kötü bir kusurun bile hediye sahibini zan altında bırakacağının bilincindeyiz. Bu nedenle de özel gününüze yakışır vaziyette teslimatlar yapmaya çalışıyoruz.

Geniş ürün yelpazemiz aracılığıyla, hediye arama sorunu çekmeyeceksiniz. Her kapasiteden çiçek temini sağlanabilmektedir. İhtiyaçlarınızı giderirken edineceğiniz kaliteli çözümler, sonucunda muazzam mutluluklara aracılık yapacaktır. Kafa karışıklığının yer aldığı durumlarda, konsepte özel hazırlanan ürünlere göz atabilirsiniz. Bu tarz ürünler, çiçeklerle arası iyi olmayanlar için hazır ve talep gören çiçeklerden oluşturulmaktadır. Duygularınızın en yoğun şekilde hissettirilmesi adına gereken titizlik gösterilecektir. Nitekim bu tip özel günlerde yaşanılan teslimat sıkıntıları, tarafımızca rastlanılmayacak bir durumdur. Talep ettiğiniz saatlerde geniş teslimat ağımız sayesinde, hediyelerinizin bir an önce adreslerine kavuşturulması misyonu gerçekleştirilecektir. Günü gölgelememek adına gereken teknik ekipmanlara ve personellere sahip olmamız, pişmanlık duymamanızı sağlayacaktır.

  1. altyazili diyor ki:

    I have read so many articles on the topic of the blogger lovers however this post is actually a good piece of writing, keep it up. Jessi Dieter Tolley

  2. yabanci diyor ki:

    There is obviously a bundle to realize about this. I consider you made certain good points in features also. Dahlia Anselm Libbie

  3. sex porn diyor ki:

    I think other website proprietors should take this website as an example , very clean and good user friendly style . Linell Tye Helen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.