Babalar Günü Ne Zaman ?

Dünyada ve Türkiye’de büyük coşkuyla kutlanılan Babalar Günü haziran ayında 3. pazar günü olarak kutlanmaktadır ve bu tarih 2020 yılı için 21 Haziran’ı göstermektedir. Evlatlarının kendi ayakları üzerinde durabilmeleri için sonsuz destek sunan ve her evlada güven duygusu veren babaların, bu tarihte hatırlandıklarını bilmek bir minnet duygusudur. Her birey böyle bir günde fedakarlıklarının karşılığını bulmasından dolayı yoğun bir mutluluk yaşamaktadır. Gelecekleri için kendilerini güvende hissetmeleri adına sağladıkları güven duygusunun en büyük getirisidir. Bu özel günü taçlandırabilmek için dünya çapında hediyeleşme eğilimi gösterilmektedir. Çünkü hediyeler insanları mutlu edebilmenin en kolay yoludur.

Babalar Günü Çiçekleri

Toplumumuz içinde çiçeklerin sadece kadınlara armağan edileceği yönünde yanlış bir tutum bulunmaktadır. Hayatımızın çınarı niteliğinde varlıklarını gösteren ve her ihtiyaç duyulduğunda yardıma koşan babaların hatırlanması için de çiçek hediye edilebilmektedir. Yüzlerin gülümsemesi ve mis kokulu çiçeklerin yaratacağı mutluluk etkisi paha biçilemez anlara olanak tanımaktadır. Çünkü çiçek insanlar arasında yıllardır değerli olduklarının kanıtlandığı bir hediye türüdür. Fedakarlıkların mükafatı olarak kendilerine armağan edeceğiniz çiçekler, ömürlerinde ağaç yaşken eğilir deyişinden yola çıkarak çiçek açtığınızı göstermek için fırsat niteliği taşımaktadır. Bu özel güne duygu yüklü anlamlar katabilmek için daha özel çiçekler hediye edilmelidir. Babalara duyguların aktarılması, konumları itibariyle çok kolay değildir. Bu tür hediyeler, duygularınızın en içten mesajlarını taşıyarak yansıtılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle de büyük kitleler tarafından akla gelen ve vazgeçilmeyen hediye türleridir.

Cıvıl cıvıl çiçeklerden oluşan babalar günü çiçekleri renk cümbüşleri, yaratacakları renkli görüntü itibariyle doğanın tüm güzelliğini yansıtma olanağı sunacaktır. Güller, kır çiçekleri ve gerberalar başta olmak üzere babanıza sevginizi yansıtabilme olanağına sahip olacaksınız. Karar vermek konusunda yaşayacağınız sorunlar hesap edilerek, tamamen bugüne özel oluşturulan konsept hediyeler de bulunmaktadır. Aranjman, sepet ve vazo gibi çeşitli alternatiflere sahip olunması, hediyenizin en iyi şekilde muhafaza edilmesini de sağlayacaktır. Çünkü babalar tarafından alınan hediyeler, evlatlarının kendilerini temsil ettiğinden aynı özveriyle bakılmaktadır. Bu amaç doğrultusunda kendilerine kolaylık sağlamak, ince görüşlülüğünüzden dolayı daha yoğun bir mutluluk yaşamalarını sağlayacaktır. Bu konuda beklentilerinizin üzerinde samimiyette bir reaksiyon alacağınızdan eminiz.

Babalar Günü Hediyeleri

Babalar gününde hediye bulmak konusunda herkes sıkıntı çekebilmektedir. Kalıcı bir şeyler bırakabilmek adına saksı ve vazo çiçekleri, sık tercih edilmektedir. Bu tür çiçeklerin ömürleri son derece uzundur. Ayrıca kısa sürede solmamaları, hediye sahiplerinin daha mutlu hissetmelerin sağlamaktadır. Baş uçlarına konulma olanağı bulunan bu tür hediyeler, baktıkça sizi hatırlatacağından daha kalıcı olacaktır. Difenbahya, orkide ve spatifilyum tarzı çiçekler bu konseptle özdeşlemiştirler. Ancak daha gösterişli görünüm yakalamak isteyenler için daha farklı alternatifler de yer almaktadır. Bakımı kolay çiçekler tercih etmeniz de memnuniyet sağlayacak başka detaylardır. Geniş ürün portföyümüzden edineceğiniz tüm ürünler, duygularınızın en iyi şekilde ifade edilmesi amacı güdülerek hazırlanacaktır. Öncesinden hazır olarak bulundurulmayan çiçekler, sipariş geçmenizi takiben sıcağı sıcağına hazırlanacak ve teslimat zamanı göz önünde bulundurulacaktır. Erkenden hazırlanıp, solmalarına yol açılmayacak ya da geç hazırlanarak memnuniyet deneyiminiz zedelenmeyecektir. Bu konuda iş akışımızı, özel günlerde hak ettiğiniz kalitede siparişlere ulaşabilmeniz için öncelikli ve titizlikle yürütmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz.Hemen Sipariş Ver!
+