En Çok Satan ÇiçeklerBrowse All

İndirimli ÇiçeklerBrowse all

-7%
 74,90  69,99
-11%
 44,99  39,99
-8%
 64,90  59,99
-20%
 74,99  59,99
-13%
-10%
-19%
 79,99  64,99
-14%
 139,90  119,99

Haftanın Öne Çıkan ÇiçekleriBrowse all

Siverek Çiçekçilik

Çiçekçilik işini en iyi yapan firmalardan bir tanesi olan Siverek çiçekçilik, canlı ve cansız çiçek satışı yapmaktadır. Özel günlerinizde sevdiklerinize göndermek istediğiniz çiçekleri en iyi şekilde hazırlayan ve istediğiniz şekilde tasarlayan firmamız, gelin buketi gibi tasarımlar da oluşturmaktadır. Siverek’e evlere teslimat yapan ve bunun için herhangi bir ücret talep etmeyen firmamız, çiçekleri kişilerin arzu ettiği gün ve saatte evlerine ulaştırmaktadır.

Siverek çiçekçi olarak tüm çalışanlarımız çiçeklerin ihtiyacı olan her şeyden haberdardır. Çiçekleri sevgiyle büyüten ve onlara saatlerine uygun şekilde bakım yapan firmamız, özellikle balkon çiçekleri satışında oldukça özenlidir. Siverek çiçekçilik olarak bizden alacağınız her çiçek, alabileceğiniz en canlı çiçeklerdir. Uzman çalışan kadromuz, satışını gerçekleştirdiği çiçekler hakkında müşterilerine detaylı bilgi vermekte ve çiçeklerin uzun süre solmaması için mücadele vermektedir.

Siverek Çiçekçi

Siverek çiçekçi sitemiz, Siverek’in en güzel çiçeklerini satan firmalardan bir tanesidir. Firmamızda yetişen çiçeklerimizin her biri, çalışanlarımız tarafından özenle yetiştirilir. Çalışanlarımız çiçeklere kendi çocukları gibi davranmakta ve onlara sevgi göstermektedir. Tüm bunların yanı sıra, firmamız farklı tasarımlı buketler hazırlayarak özel günlere anlam katmaktadır. Farklı çiçek çeşitleri ile hazırlanan buketlerimiz, müşterilerimizin isteği doğrultusunda hazırlandığı gibi, firmamız tarafından da hazırlanabilir. Ffirmamızda, onlarca türde çiçek bulunmaktadır. Mağazamızda aradığınız çiçeği bulamama ihtimaliniz çok düşüktür. Her geçen gün kendini yenileyen ve büyüten firmamız, farklı çiçekleri satın almakta ve onları en iyi şekilde yetiştirerek müşterilerine yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Siverek Çiçek Siparişi

Siverek’in her yerine ücretsiz çiçek teslimatı yapan firmamız, bir telefon kadar yakınınızdadır. Siverek çiçek siparişi hizmetimiz, Siverek’in en uzak mahalleleri için bile geçerlidir. Firmamız müşteri kalitesini her geçen gün arttırmak ve bunu daim kılmak amacıyla çalışmaktadır. Firmamızdan vereceğiniz tüm çiçek siparişleri, evinize en iyi şekilde ulaştırılmaktadır. Teslimat aşamasında gerçekleşen herhangi bir problem, firmamızın garantisi altındadır ve bizden kaynaklı sorunların tamamı, mağazamız tarafından karşılanmaktadır.

Özellikle orkide gibi büyük çaplı çiçeklerin siparişini üstlenen firmamız, çiçekleri en iyi şekilde ulaştırmakta ve özel günlere anlam kazandırarak müşteri mutluluğu sağlamaktadır. Özellikle yıldönümü, doğum günü, anneler günü, öğretmenler günü gibi günlerde hafta sonları dahil gece geç saatlere kadar açık olan ve teslimat yapan firmamız, seçebileceğiniz en kaliteli firmalar arasında yer almaktadır.