En Çok Satan ÇiçeklerBrowse All

İndirimli ÇiçeklerBrowse all

-30%
 99,99  69,99
-60%
 289,99  114,99
-62%
 274,99  104,90
-32%
-61%
 329,90  129,99
-59%
 184,90  74,99
-22%
 89,99  69,99
-55%
 244,99  109,99

Haftanın Öne Çıkan ÇiçekleriBrowse all

Şanlıurfa Bahçelievler Çiçekçi

Sevdiklerinizi yaşamın stresli ve heyecanlı anlarından çekip çıkarabilmek adına Bahçelievler çiçekçi ürünlerinden hediyeler sunabilirsiniz. Kilometrelerce uzakta olduğunuz durumlarda bile güvenli alışveriş deneyimi yaşayacaksınız. İnsanlar çiçek sürprizlerine karşı dayanılmaz bir samimiyet göstermektedirler. Çünkü yıllardır sevgi ve samimiyetin simgesi olarak bu materyaller kullanılmaktadır. Ürün portföyümüzün her duyguya hitap edecek genişliğe sahip olması, hayatın her anına yönelik sürprizler yapabilmenize olanak tanıyacaktır. Kolay ulaşılabilir yapımız ve müşteri odaklı teslimat olanaklarımız, siparişlerinizden en büyük kazanımları sağlamanızı amaçlamaktadır. Hediyelik ürünler, klasik aranjmanlar, güller, buketler, zambaklar, özel gün konseptli aranjmanlar, papatyalar ve saksı çiçekleri gibi her türden ürünleri sunmaktayız. Ayrıca talepleriniz doğrultusunda mevcut ürünlere, seçimlerinize yönelik dokunuşlar yapılabilmektedir.

Ürün kalitesi dışında Bahçelievler çiçekçi olarak alıcı memnuniyetini de bir numaralı memnuniyet kriteri olarak görmekteyiz. Çünkü geciken teslimat süreçlerinin, alıcılarda olumlu duygular sağlayamadıklarını biliyoruz. Göndericiler ve alıcılara ait bilgiler alındığı vakit doğrudan hazırlanma sürecine girişilmektedir. En taze ve kusursuz ürünlerin, tarafınız namına sunulmasına çabalanmaktadır. Süreç yönetiminde rol alan profesyonellerimiz, hitap etmek istediğiniz duyguların çiçeklere işlenmelerini sağlamaktadırlar. Bu amaç, kurumsal yapımızın en önemli değerlerini temsil etmektedir. Gerek fiyat gerekse de ürün tasarımı konusunda üst düzey memnuniyet sağlamaya çabalamaktayız. Bu misyonu ve vizyonu gerçekleştirebilmek için tüm mevcut kaynaklarımızı sürekli geliştiriyoruz.

Bahçelievler Çiçekçi Telefon

Uzmanların elinden hazırlanarak Bahçelievler çiçekçi prestijiyle teslim edilecek ürünler, teslimat sürecinde sık rastlanılan sorunlardan uzak kalacaktırlar. Sektörel deneyimimiz, siparişlerin temsil ettikleri duygularının yaratıcılarının elinden, alıcılara kadar muazzam bir bütünlükte ulaştırılmalarına olanak tanımaktadır. İhtiyacını duyduğunuz her tema ve boyuta uygun ürün çözümlerine sahip olabilme fırsatından yararlanmanız, sorunsuz bir deneyim yaşamınızı sağlayacaktır. Hızlı teslimat opsiyonumuz, sevdiklerinize doğru anda doğru hediyelerin verilmesiyle unutulmayacak anılar oluşturulmasına katkıda bulunacaktır. Süreç yönetiminin deneyimli kişilerce yürütülmesi, siparişlerde rastlanılmak istenilmeyen kusurların ortadan kalkmasını sağlayacaktır. Bütün süreç belirli bir sistematik dahilinde yürütüleceğinden asla saatlerce bekleyerek, özelliğini yitirmiş çiçekler teslim edilmeyecektir. Sipariş saatinize yönelik süreç yaklaştığı vakit, personellerimiz titiz bir işçilikle adres karışıklığına fırsat tanımadan doğru adreslere sevk edilmelerini gözetecektirler.